Ego-CE4 LCD Single Steel
 
Na obsluhu veľmi jednoduchý systém eGo-EC4 s LCD displejom. Cigareta je oceľovej farby (900 mAh). U nás máte 100% záruku, že nekupujete napodobeninu! Elektronické cigarety sú chránené hologramom originality.

Clearomizér CE4 PLUS je najnovší model,  kompatibilný s modelmi eGo. Vyznačuje sa ľahkou obsluhou a skvelou dymivosťou. Nahradí atomizér a náustok. Na LCD displeji vidíte stav nabitia batérie a počet potiahnutí. Balenie obsahuje 1 elektronickú cigaretu. Model Ego-CE4 LCD je výnimočný vďaka jednoduchosti obsluhy , dlhej výdrži náplne a prehľadnosti. Stále mate pod kontrolou stav nabitia batérie a obsah e-liquidu.

Nezabudnite si dokúpiť e-liquid podľa vlastného výberu !

Certifikáty: CE RoHs TUV SGS FCC FDA

Jeden z najkvalitnejších výrobcov elektronických cigariet na svete - Microcig Innovation Technology. Spoločnosť Microcig je majiteľom obchodnej značky RoyalSmokers, ktorá je synonymom spoľahlivosti  a kvality.

Balíček elektronickej cigarety eGo-CE4 obsahuje :

1 x clearomizér číry
1 x batéria eGo manuál, (900 mAh) LCD
1 x USB nabíjačka QUICK ego
1 x USB-adaptér sieťový (220 voltov)
1 x puzdro
1 x návod

Počet potiahnutí na jedno nabitie: 500-800.
životnosť batérie min 300 dobíjacích cyklov
Doba nabíjania batérie 3 hod.

NOVINKA: 5-click protection: Stlačte 5x rýchlo za sebou (do 2 sekúnd) spínacie tlačíko a batéria sa uzamkne, nemôže sa tak stať, že sa Vám batéria sama zapne napríklad vo vrecku. Pre odomknutie batérie opäť stlačte 5x tlačítko do 2 sekúnd.

Záručná doba :
Clearomizér: 2 týždne
Nabíjačka: 24 mesiacov
Batéria: 3 mesiace474


TOPlist
ego-t

Počet návštev